تعویض فیلتر تصفیه آب در تصفیه آسا

تعویض فیلتر تصفیه آب در تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

تعویض فیلتر تصفیه آب در تصفیه آسا

تعویض فیلتر تصفیه آب در تصفیه آسا

دستگاه تصفیه آب خانگی همانند سایر وسایل برقی نیازمند نگهداری و مراقبت بسیار است و در زمان های معینی باید فیلتر های آن تعویض شود. شما در هنگام خرید دستگاه برنامه ی مشخصی را برای تعویض فیلتر های تصفیه آب آن دریافت خواهید کرد و بر اساس آن در دوره های معین باید اقدام به تعویض آن ها کنید که این امر بهتر است توسط شرکتی که از آن دستگاه را تهیه نموده اید انجام شود چون کار فنی و تخصصی می باشد.

تعویض به موقع فیلتر ها در نحوه ی عملکرد دستگاه بسیار تاثیر گذار است و شما حتی اگر بهترین دستگاه تصفیه آب را داشته باشید، اگر از فیلتر های آن به درستی مراقبت نکنید و به طور مرتب عوض نشوند، عملکرد خود را از دست می دهد و سلامتی شما را به خطر می اندازد. در ادامه ی این مقاله ما شما را با نحوه ی تعویض دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای برند cck و زمان بندی تعویض هر یک از فیلتر ها آشنا خواهیم کرد.

شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از کارشناسان فنی مجرب به ارائه خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی حتی در روزهای تعطیل برای شما عزیزان شهر تهران می‌پردازد. مدت زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل مختلف متفاوت است و پس از اولین تعویض کارشناسان تصفیه آسا شما را در لیست یادآوری برای ارائه خدمات آتی قرار خواهند داد و به صورت اتوماتیک به شما برای هر مرحله تعویض یادآوری خواهیم نمود.

دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در مدل‌های مختلف اسمز معکوس زیر سینکی یا دستگاه‌های بدون پمپ و مخزن باید سر موقع مناسب تعویض فیلتر شوند تا عمر مفید دستگاه شما کاهش پیدا نکرده و همچنین کیفیت آب آشامیدنی تصفیه‌شده‌ی شما نیز در صورت سرویس نکردن به‌موقع کاهش پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت تصفیه آسا، این شرکت از بزرگ‌ترین مجموعه‌های واردات و عرضه و فروش انواع دستگاه تصفیه آب و فیلتر تصفیه آب تایوانی در ایران بوده که خدمات سرویس و تعویض فیلتر آب تصفیه کن شما را یادآوری کرده و تکنسین‌های فنی این شرکت با بهترین قیمت آب‌شیرین‌کن شما را سرویس خواهند کرد. جهت مشاهده انواع پک فیلتر تصفیه آب و اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می‌توانید به صفحه https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier-filter/replacement-price.html مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش این شرکت شماره‌های ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ و ۰۲۱۷۷۴۱۴۳۰۶ تماس حاصل فرمائید.

در نظر بگیرید که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز اگر در زمان مناسب تعویض فیلتر و سرویس نشود نمی‌تواند آب آشامیدنی تصفیه‌شده با کیفیت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. ترتیب مراحل انواع بهترین مارک فیلتر تصفیه آب تایوانی و زمان تعویض این فیلترها را در این متن به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و عملکرد فیلتر تصفیه آب چگونه است؟

انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی اغلب از ۶ الی ۸ فیلتر تصفیه آب تشکیل و ساخته می‌شوند. برخی از این دستگاه‌ها در ایران مونتاژ شده‌اند و برخی دیگر وارداتی تایوان هستند. برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و دنیا عمدتاً ساخت کشور تایوان هستند؛ زیرا این کشور به صورت تخصصی در زمینه‌ی تصفیه آب زیر سینکی، تصفیه آب ورودی ساختمان و انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی، نیمه‌صنعتی و صنعتی فعالیت می‌کند. در زیر به نام فیلترها، ترتیب قرار گرفتن آن‌ها روی دستگاه و وظیفه هر کدام می‌پردازیم:

فیلتر الیافی پلی پروپیلن تصفیه آب خانگی: فیلتر pp الیافی به صورت پنبه مانند و پنبه‌ی فشرده ساخته و تولید می‌شود. این فیلتر در مرحله اول شماره یک دستگاه تصفیه آب قرارگرفته و از وظایف مهم آن جلوگیری و تصفیه‌ی رسوباتی مانند شن و ماسه و گل‌ولای و املاح مضر آب آشامیدنی که با چشم قادر به دیدن آن‌ها هستیم و بزرگ‌تر از ۵ میکرون نیز هستند می‌باشد. این املاح باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان می‌شوند و حذف آن‌ها هم از رسوب بستن در کتری آب جوش شما جلوگیری می‌کند و هم امکان ابتلاء به سنگ کلیه را در بدن شما و خانواده‌تان بسیار کاهش خواهد داد. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی مرحله اول هر ۴ الی نهایتاً ۶ ماه است و در تعویض فیلتر تصفیه آب ۶ مرحله‌ای خانگی اولین فیلتری است که بازشده و تعویض خواهد شد. البته توجه کنید که این فیلتر به صورت پک سه عددی برای مثال، فیلتر دستگاه تصفیه آب سی‌سی کا مجموعه سه عددی عرضه و به فروش می‌رسد.

فیلتر کربن اکتیو فعال udf gac: فیلتر مرحله دوم شماره دو دستگاه تصفیه آب خانگی توانایی حذف کلر از آب آشامیدنی را دارد. کلر در آب آشامیدنی باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان می‌شود و از فواید نوشیدن آب تصفیه‌شده برای پوست صورت همین حذف کلر از آن است. کربن اکتیو با آزادسازی یون‌های مثبت و منفی کلر آب را تصفیه می‌کند و زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن مرحله دوم نیز مانند فیلتر اول هر ۴ الی ۶ ماه می‌باشد.

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب cto: فیلتر سی تی او کربن بلاک مکمل فیلتر مرحله دوم تصفیه آب بوده و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را تصفیه می‌کند. زمان تعویض فیلتر آب‌شیرین‌کن خانگی مرحله سوم نیز هر ۴ الی ۶ ماه است.

فیلتر ممبران اسمز معکوس تصفیه آب خانگی: از بهترین فیلتر ممبران ها ممبران فیلمتک، ممبران ونترون و ممبران گلد تورای gold toray ژاپن است. این فیلتر قلب اصلی دستگاه تصفیه آب تایوانی بوده و تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد ۰,۰۰۰۱ میکرون را تصفیه می‌کند. تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب هر یک سال و نیم دو سال انجام می‌شود.

فیلتر پست کربن خطی تصفیه آب خانگی: فیلتر کربن خطی post carbon خواص آب‌شیرین‌کن خانگی برای دستگاه شما خواهد داشت و بو، طعم و رنگ آب تصفیه‌شده را بهبود می‌بخشد. زمان تعویض این فیلتر به همراه مرحله بعدی هر یک سال است.

فیلتر معدنی ساز مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی: فیلتر تایوانی مینرال با دارا بودن سنگ‌های معدنی املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه‌ی آب آشامیدنی حذف شده بودند را به آب آشامیدنی بازمی‌گرداند. این املاح عبارت‌اند از کلسیم، منیزیم، سدیم و بی‌کربنات. زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله ششم نیز هر یک سال است.

آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

همان‌طور که در بالاتر به شما عزیزان توضیح دادیم، پیشنهاد ما برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارتباط با کارشناسان فروش و ثبت درخواست تعویض فیلتر است؛ زیرا انجام مراحل تعویض فیلتر یک کار فنی محسوب می‌شود و چون دستگاه دارای پمپ برقی و با آب سر و کار دارد باید نکات اصولی و روش صحیح این امر در نظر گرفته شود. طریقه تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب به شرح زیر و به صورت مرحله به مرحله انجام می‌گیرد. توجه کنید که این مراحل یک به یک انجام شود تا مشکلی برای دستگاه شما به وجود نیاید. در آینده فیلم تعویض فیلتر تصفیه آب نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا به طور کامل بتوانید با نحوه عوض کردن فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای و بالاتر آشنا شوید.

ابتدا برای شروع این امر سعی کنید از دستکش‌های محکم برق استفاده نمایید زیرا پیش آمده است که به علت باز نشدن فیلتر تصفیه آب، نیاز به زور بیشتر برای باز کردن حوزینگ‌های پایینی وجود دارد و برای این منظور ممکن است دستان شما آسیب ببیند.

شیر ورودی استیل دستگاه تصفیه را ببندید. شیر ورودی یک شیر گازی در سایز 1/4 است که به شلنگ تصفیه آب متصل شده و آب آشامیدنی را وارد دستگاه شما خواهد کرد. این شیر به وسیله یک سه‌راهی استیل به شیر پیسوار ظرفشویی، زیر سینک شما وصل شده است. برای بستن شیر ورودی احتیاط کنید و بیش از اندازه زور نزنید، چون در صورتی که فشار نامناسب به شیر ورودی وارد شود امکان شکستن شیر از رزوه‌ها وجود دارد و آب از شیر یا سر گازی شیر نشتی می‌کند.

پس از بستن شیر ورودی، شیر بهداشتی روی سینک دستگاه تصفیه را باز نمایید. باز کردن شیر روی سینک، به این منظور است که مخزن تصفیه آب و آب داخل دستگاه شما کاملا خالی شود. پس از باز کردن شیر روی سینک، آب آشامیدنی تصفیه شده در حدود 16 لیتر خالی می‌شود و سپس فشار آب کاهش می‌یابد. تا قطع شدن کامل آب، صبر نمایید تا مخزن کاملا خالی شود. بعد از خالی شدن مخزن تصفیه آب شیر آبی روی مخزن را نیز ببندید.

شیر روی سینک که باز کرده بودید نیز ببندید، تا آخر کار به مشکلی بر نخورد. پیشنهاد می‌شود برای رعایت نحوه عوض کردن فیلتر تصفیه آب خانگی، یک لگن بزرگ یا یک سینی بزرگ زیر دستگاه قرار دهید تا آب داخل محفظه فیلترها و شلنگ‌های دستگاه روی ام دی اف کابینت یا فرش آشپزخانه نریزد.

برای باز کردن حوزینگ مرحله اول دستگاه، پیشنهاد می‌شود از آچار حوزینگ مراحل پایینی استفاده نمایید که باید در پکیج دستگاه آب تصفیه شما وجود داشته باشد. توجه نمایید که آچار را از زیر حوزینگ تا بالای حوزینگ ببرید و بعد فشار وارد کنید. جهت باز شدن فیلتر تصفیه آب، مراحل اول دوم سوم به صورت پاد ساعت گرد یعنی خلاف جهت عقربه‌های ساعت باشد.

باز نشدن فیلتر تصفیه آب به علت دیر عوض کردن فیلتر آن است که باید برای این منظور زور بیشتر و فشار بیشتری وارد شود. قبل از ایجاد فشار بیشتر مطمئن شوید که حوزینگ‌های دستگاه شما به مشکل بر نمی‌خورد و نمی‌شکند. در صورتی که حتی با فشار بیشتر هم حوزینگ دستگاه شما باز نشد، پیشنهاد می‌شود از یک چاقو برای رسوب زدایی استفاده کنید. بین کلگی حوزینگ و خود حوزینگ یک فاصله بسیار کم هست که برای باز کردن حوزینگ‌های رسوب کرده، می‌توانید چاقو را بین این شیار وارد نموده و کمی عقب و جلو نمایید تا رسوب و جرم کاهش پیدا کند.

پس از باز کردن حوزینگ مرحله اول می‌توانید فیلتر کثیف و اشباع شده را جایگزین فیلتر جدید نمایید. پیشنهاد می‌شود محفظه فیلتر مرحله اول را یک بار با آب شستشو نمایید. توجه کنید، فقط و فقط با آب خالی به شستشوی محفظه بپردازید زیرا وارد شدن مواد شوینده و کف در محفظه می‌تواند هم به دستگاه شما و هم به عملکرد فیلترهای تصفیه آب آسیب وارد نماید.

پس از اینکه فیلتر جدید را که جایگزین فیلتر اشباع شده کردید، هوزینگ دستگاه را سر جای خود قرار داده و در جهت عقربه‌های ساعت ببندید. مطمئن شوید که هوزینگ محکم بسته شده باشد، زیرا در صورت شل بودن رزوه‌های هوزینگ امکان نشتی آب وجود دارد. همچنین در نظر داشته باشید که بالای هوزینگ نزدیک به رزوه‌ها یک واشر برای آب بندی دستگاه شما قرار دارد، که در صورتی که اصطلاحا رزوه‌ها واشر را گاز بگیرند، واشر از جای خود جا به جا شده و می‌تواند موجب نشتی آب آشامیدنی شود.

در صورتی که همه این مراحل را به درستی و صحیح انجام دادید و باز هم هوزینگ مرحله اول نشتی داد، می‌توانید واشر را کمی روغن مایع خوراکی بزنید و در سر جای خود قرار دهید تا آب بندی گردد. همچنین می‌توانید از نوار تفلون صنعتی پهن نیز برای رزوه‌های هوزینگ استفاده نمایید.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مراحل اولیه یعنی فیلتر های مرحله 1 تا 3 بستگی به مصرف آب و نوع سختی آن دارد ولی معمولا هر 4 تا 6 ماه یک بار باید عوض شوند. فیلتر های پایین به ترتیب عبارتند از فیلتر پرو پیلن که وظیفه ی از بین بردن املاح درشت و رسوبات آب را دارد. اگر این فیلتر به موقع تعویض نشود، رسوبات در آن اشباع شده و باعث کاهش فشار آب در دستگاه می شود. هم چنین مواد درشت تر آب از این فیلتر عبور خواهند کرد و وارد فیلتر دوم و سوم و از همه مهم تر فیلتر ممبران می شوند.

این فرایند باعث می شود که به پمپ دستگاه فشار بیاید و ممکن است آن را بسوزاند. فیلتر مرحله دوم یعنی کربن فعال که به حذف کلر و مواد شیمیایی محلول در آب کمک می کند از جنس پوست نارگیل می باشد و باید مانند فیلتر اول هر 4 تا 6 ماه یک بار عوض شود تا صدمه ای به فیلتر ممبران وارد نکند. فیلتر سوم یعنی کربن بلاک مکمل فیلتر دوم است و مواد جانبی کلر را حذف می کند. تعویض به موقع این فیلتر نیز باعث می شود فیلتر اصلی کار خود را به خوبی انجام دهد. هر سه فیلتر اولیه دستگاه یعنی فیلتر های پیش تصفیه باید همزمان تعویض شوند.

تعویض فیلتر ممبران که از فیلتر های بالا می باشد بستگی به سختی آب دارد و معمولا زمان تعویض آن بین یک سال تا یک سال و نیم می باشد. هر گاه طعم و مزه ی آب خروجی دستگاه با طعم و مزه ی آب ورودی آن یکی باشد نشان دهنده ی این است که ممبران کار خود را به خوبی انجام نداده و باید عوض شود. سختی آب دستگاه را با وسیله ای به نام TDS می سنجند تا از عملکرد ممبران مطمئن شوند. تعویض به موقع فیلتر های اولیه دستگاه در عملکرد و طول عمر فیلتر ممبران بسیار تاثیر گذار است و ممکن است تا دو سال هم عمر کند. عمر مفید فیلتر پنجم یعنی پست کربن هر 6 ماه است. این فیلتر وظیفه ی بهبودی طعم و بوی آب را دارد و از جنس پوست نارگیل می باشد.

فیلتر مرحله ششم که مینرال نام دارد املاح مفید مثل کلسیم و پتاسیم و منیزیم که توسط فیلتر ممبران حذف شده است را به آب بر می گرداند. این فیلتر نیز هر 6 ماه باید تعویض شود. نکته مهم این است که پس از سه بار تعویض فیلتر های پست کربن و مینرال، یعنی بعد از یک سال و نیم فیلتر های مرحله 4 تا 6 باید همزمان تعویض شود تا عملکرد دستگاه را بهتر کند.

زمان نعویض فیلتر های قلیایی و اکسیژن ساز نیز بین یک سال تا یک سال و نیم می باشد و فیلتر یو وی نیز تا زمان سوختن آن قابل استفاده است و نیازی به تعویض ندارد.

تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای سی سی کا

برند CCK از معروف ترین و بهترین برند های تولید کننده ی دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران می باشد. این کمپانی از همان ابتدا به تولید بهترین و با کیفیت ترین فیلتر های تصفیه آب نیز مشغول شد و تا امروز در سطح بسیار گسترده ای فیلتر های این برند تولید و عرضه می شوند و بسیاری از شرکت ها برای تعویض فیلتر های دستگاه های با برند های دیگر نیز از این فیلتر ها استفاده می کنند.

تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای سی سی کا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و طبق زمان بندی معینی باید انجام شود. از مزایای تعویض به موقع فیلتر ها، رسوب نگرفتن شلنگ های دستگاه و فیلتر ها و دیگر قطعات آن می باشد. هم چنین در طولانی تر کردن عمر شیر های برقی موثر است و شیر برداشت دستگاه نیز رسوب نخواهد گرفت. تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا دارای 3 فیلتر پیش تصفیه به نام های پلی پروپیلن، کربن پودری و فیلتر کربن بلاک می باشد که هر 4 تا 6 ماه باید عوض شوند.

فیلتر پلی پروپیلن دستگاه تصفیه آب سی سی کا از جنس الیافی بسیار فشرده و مرغوب می باشد و عملکرد بسیار قوی در از بین بردن رسوبات آب دارد. فیلتر های دوم و سوم دستگاه وظیفه ی از بین بردن کلر و مواد جانبی آن و هم چنین بو و مزه ی بد آب را دارند و در واقع مکمل یکدیگر هستند. کلر یک ماده ی مضر برای انسان می باشد که باعث ریزش مو و بیماری های دیگری برای بدن ما می شود. فیلتر کربن فعال سی سی کا نیز از جنس پوست نارگیل و دارای منافذ بسیار ریز می باشد و فیلتر کربن بلاک به شکل مغز مداد فشرده تر از کربن فعال است.

فیلتر ممبران سی سی کا در مارک خود تولید نمی شوند و از مارک فیلمتک می باشد. این فیلتر که ساخت شرکت داو آمریکاست به خوبی می تواند املاح مضر آب را تا 0001/0 میکرون از بین ببرد و بین یک سال تا یک سال و نیم عمر می کند. فیلتر پست کربن سی سی کا از تولیدات مهم این برند می باشد که استاندارد های جهانی را نیز داراست. این فیلتر وظیفه دارد تا مز ه و بوی آب را که در منبع دستگاه ذخیره شده را بهبود دهد و هر 6 ماه باید تعویض شود.

در صورت عدم تعویض به موقع این فیلتر، آب آشامیدنی شما مزه تلخی خواهد داد. در مرحله ششم تصفیه آب سی سی کا فیلتر مینرال قرار می گیرد که جزو فیلتر های بالای دستگاه بوده و برای تعویض آن فقط باید کارشناسان و تکنسین های متخصص حضور داشته باشند زیرا به علت اتصالات و ورودی و خروجی های پیچیده ای که دارد کاری دشوار می باشد و باید به صورت کاملا اصولی تعویض شود. فیلتر مینرال سی سی کا هر 6 ماه باید تعویض شود.

از عمده ترین عوارض عوض نکردن به موقع فیلتر آب شیرین کن خانگی میتوان به این موضوعات اشاره نمود که کیفیت آب مصرفی شما به شدت پایین آمده و علاوه بر این که آب تصفیه نمیگردد بلکه کثیف هم شده و آلودگی های جمع شده در فیلتر ها به آب اضافه میشوند . از دیگر عوارض آن ، وقتی فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خود را به موقع و سر موعد تعویض نمیکنید این فیلتر اشباع میشود و دیگر توانایی حذف املاح درشت آب نظیر شن و ماسه و گل و لای را نخواهد داشت . در این صورت آب آشامیدنی مجددا در کتری شما رسوب کرده و همچنین بیماری هایی نظیر سنگ کلیه در بدن انسان بوجود خواهد آمد . همچنین این رسوبات وقتی از فیلتر مرحله اول گذر میکنند به فیلتر های دیگر نفوذ کرده و عملکرد آنها را نیز مختل مینمایند . جهت مشاهده زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier-filter/water-purifier-filters-time-exchange.html مراجعه نمایید .

ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی

ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار امری مهم بوده و هر کدام از فیلتر ها به صورت فشرده فشرده عملکرد خاص خود را دارند . این ترتیب انواع فیلتر های تصفیه آب تایوانی به صورت زیر هستند که رو بروی هر کدام عملکرد هر مرحله فیلتر دستگاه تصفیه آب را نیز توضیح میدهیم :

• فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن pp : عملکرد آن حذف املاح درشت آب تا 5 میکرون نظیر شن و ماسه و گل و لای
• فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال gac udf : عملکرد آن حذف کلر از آب آشامیدنی
• فیلتر مرحله سوم کربن بلاک cto : عملکرد آن حذف مواد جانبی کلر نظیر کلرامین و محافظت از فیلتر ممبران مرحله چهارم
• فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب : حذف تمام املاح مضر آب نظیر نیترات ، نیتریت ؛ آرسنیک و... تا 0,0001 میکرون
• فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی post carbon : عملکرد آن بهبود طعم و بو و رنگ آب آشامیدنی تصفیه شده
• فیلتر مرحله ششم مینرال املاح معدنی mineral : اضافه نمودن املاح مفید حذف شده طی مراحل تصفیه نظیر کلسیم و سدیم
• فیلتر مرحله هفتم آلکالاین alkaline : عملکرد آن افزایش سطح ph آب و یونیزه قلیایی کردن آب آشامیدنی
• فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز oxygen : عملکرد آن اضافه نمودن اکسیژن به آب آشامیدنی
• فیلتر اشعه ماورابنفش لامپ یو وی uv : عملکرد آن انگل زدایی و میکروب زدایی از آب چاه

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

دستگاه تصفیه آب سافت واتر شش مرحله ای و هفت مرحله ای قلیایی داشته و سه فیلتر پیش تصفیه آن یعنی فیلتر 1 2 3 تصفیه آب سافت واتر باید هر شش ماه تعویض گردند و باقی فیلترها هر یک سال تا یک سال و نیم سرویس و تعویض میگردند .

تعویض فیلتر تصفیه آب CCK

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل سی سی کا در سه مرحله اول همچون Soft Water هر 6 ماه سرویس میشود و ممبران آن تقریبا در حدود یک سال و نیم عمر میکند . از آنجایی که تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای کار ساده ای نیست پیشنهاد میکنیم از افراد متخصص بهره بگیرید .

تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک Puritec

دستگاه تصفیه آب پیوریتک نیز یک تصفیه آب 6 مرحله ای است که زمان تعویض فیلتر های پیش تصفیه آن هر شش ماه و دیگر فیلترهای آن هر یک سال تا یک سال و نیم عوض میگردند و شرکت تصفیه آسا مرکز خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب به آدرس https://www.tasfiyeasa.com خدمات سرویس انواع دستگاه تصفیه آب خانگی را در تهران بر عهده میگیرد و با بهترین نحوه برای شما عزیزان در اسرع وقت خدمت رسانی میکند .

تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام Puricom

دستگاه تصفیه آب پیوریکام دو مدل دارد که یک مدل آن حوزینگ های متحرک داشته و دیگر مدل آن حوزینگ ها روی شاسی سوار هستند که هر دو مدل از یک نوع فیلتر آب تصفیه کن بهره میگیرند و خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام نیز بر عهده کارشناسان فنی تصفیه آسا بوده و تنها با یک تلفن میتوانید به خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب بپردازید .

تعویض فیلتر تصفیه آب روبن Roben

دستگاه تصفیه آب روبن نیز اغلب پنج مرحله ای عرضه میگردند و سه مرحله اول هر شش ماه تعویض و مراحل بعدی هر یکسال و نیم نیاز به خدمات تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی پیدا خواهند کرد

منبع : خبرگزاری دانشجو – جی اس ام – ایسنا – سایت دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com/نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی
فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.sahradl.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.sahradl.ir | نقشه سایت